dlaczego

 Can Do?

PASJA,

DOŚWIADCZENIE,

ROZWIJANIE wrażliwości na sztukę.

Na zajęciach odczujesz przyjazną atmosferę współpracy, która pozwoli na radość i swobodę tworzenia.

 

  Osiągane efekty zmotywują Cię

do kontynuowania nauki na kolejnych poziomach.

 

  Dla chętnych mamy dodatkowe zadania do przygotowania samodzielnie w domu, które omawiamy na zajęciach.

 

  Każdy uczeń może liczyć na korekty dodatkowe, również poza zajęciami.

  Dostosowujemy sposób przekazywania wiedzy do indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Kursy przygotowujące na wyższe uczelnie: naszym celem jest, aby nasi uczniowie odnieśli sukces egzaminacyjny i dobrze opanowali technikę.

 

  Na zajęciach dzieci nie przerysowują szablonów, gdyż tłumi to niezwykle cenną cechę, jaką jest kreatywność oraz własny styl.

 

  Od początku kursu stawiamy na intensywny, naturalny rozwój zdolności i talentów.

 

  Dajemy pełne wyposażenie pracowni, stawiamy na rozwijanie wiedzy z historii sztuki.

 

  Kontynuujemy naszą znajomość z uczniami w trakcie ich studiów artystycznych. Doradzamy i pomagamy.

 

 

o nas

Elżbieta Hildebrand

Ukończyła rzeźbę na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, a następnie 3 lata mieszkała i studiowała w Nowym Jorku, USA. Założycielka szkoły językowej, której program Can Do Learning oparty został o najnowszą wiedzę z dziedziny psychologii edukacji, a od 2019 roku funkcjonującej również jako centrum egzaminacyjne. Po kilku latach od rozpoczęcia tworzenia programu nauczania rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży założyła Akademię Can Do, która szczególną uwagę poświęca rozwijaniu naturalnej kreatywności swoich Uczniów, korzystając z wybranych metod nauczania programu Can Do Learning.

Małgorzata Helwich

Absolwentka grafiki warszawskiej ASP. Współpracowała z Fundacją Atelier, Stowarzyszeniem Odblokuj! i ZPAP. Zajmowała się fotografią studyjną, reportażową, koncertową i artystyczną. Założycielka studia graficznego Unusual Line.Równolegle od lat prowadzi zajęcia dla dzieci. Zafascynowana fotografią i projektowaniem graficznym. Prywatnie pasjonatka tańca kathak, podróżniczka. Uwielbia otaczać się ludźmi wrażliwymi na piękno i dzielić się wiedzą.

Prowadzi kurs rysunku i malarstwa dla dzieci.

Olga Mazur

Obecnie kończy studia na wydziale Scenografii na warszawskiej ASP. Zajmuje się scenografią filmową i teatralną, a także projektowaniem kostiumów. Jej pasją jest teatr lalkowy i malarstwo olejne. Na zajęciach chętnie wprowadza nowe techniki, takie jak ebru, batik i wiele innych, a także razem z dziećmi eksperymentuje, uczy podstaw malowania i szkicowania postaci ludzkiej, martwej natury i, przede wszystkim, dba, żeby dzieci świetnie się bawimy.

Prowadzi zajęcia z  rysunku i malarstwa dla dzieci.

Julia Kowalska

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Józefa Brandta w Radomiu (dyplom ze specjalizacji ceramika artystyczna), a obecnie studentka Malarstwa na ASP w Warszawie. Uczestniczka wielu wystaw i zdobywczyni licznych nagród, w tym Nagrody Prezydenta Miasta Radomia w kategorii osobowość za szczególne osiągnięcia artystyczne w 2015 roku. Jej uczniowie osiągają bardzo wysokie lokaty na egzaminach wstępnych na uczelnie artystyczne. Portfolio i wykaz wystaw są dostępne na stronie Julii: https://juliakowalska.portfoliobox.net/

Prowadzi przygotowanie na ASP, rysunek i malarstwo.

ul. Żołnierzy Wyklętych 11/17, 01-496 Warszawa

atelier@cando.edu.pl

tel. 796 515 733