fbpx
Vinaora Nivo Slider 3.x

Angielski dla najmłodszych

Angielski dla dzieci i młodzieży

Angielski dla dorosłych

Hiszpański dla dzieci

 

 

 Szkoła Rysunku i Malarstwa

  • Hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na kuli ziemskiej
  • W wielu szkołach od klasy siódmej hiszpański jest przedmiotem obowiązkowym.

Biorąc pod uwagę małą liczbę godzin i liczebność grup (klasy bez podziału) zakres wprowadzonego materiału w klasie siódmej i ósmej jest niezwykle obszerny co sprawia, że z pewnością naukę języka hiszpańskiego warto rozpocząć wcześniej.

Nauka hiszpańskiego w Can Do to fascynująca przygoda, realizowana za pomocą metody Colorin Colorado.

Poznaj zalety metody, dlaczego jest skuteczna?

colorin colorado logo kwadratrobot med 

Metoda naturalna

Dziecko uczy się przez pełne „zanurzenie w język”, czyli w sposób jaki uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

Metoda spiralna

Jedną z największych zalet metody jest wykorzystywana w niej i skrupulatnie przestrzegana zasada spirali. Poniekąd wymuszamy na każdym prowadzącym powracanie do zagadnień, które były poruszane wcześniej. Ale nie tylko tych z ostatniej lekcji, lecz także tych sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Staramy się, aby to co zostało przerobione nie zostało szybko zapomniane.

Repetitio est mater studiorum

Kładziemy duży nacisk na budowanie zdań i pytań. Największym wyzwaniem jest takie powtarzanie tych samych zagadnień i struktur by dziecko mogło je usłyszeć ok. 10 razy, ale za każdym razem inaczej, tak aby dotrzeć do każdego dziecka, a jednocześnie uniknąć znużenia. Zgodnie z zasadą, że dziecko aby nauczyć się słowa na pamięć i móc z niego korzystać musi je użyć w ok. 8-12 różnych kontekstach.

Metoda komunikacyjna

Na każdych zajęciach stwarzamy w klasie naturalne sytuacje sprzyjające wzajemnej komunikacji. Dzieci są zapraszane do tworzenia krótkich dialogów z wykorzystaniem nowopoznanych słów i pytań.

Metoda ciekawa

W książce dobrano takie tematy, która są przydatne komunikacyjnie, strukturyzują język, a jednocześnie ich zapamiętywanie sprawia dzieciom radość. Wszystko to co zostało zaprezentowane w metodzie było przez lata sprawdzane, weryfikowane i rozwijane z dziećmi, które uczyłam, dzięki czemu wiedziałam na co położyć nacisk i co wzbudza zainteresowanie najmłodszych.

Metoda ambitna

Dzieci są zanurzone w język hiszpański od pierwszej lekcji. Wiele słów jest wprowadzanych systematycznie, kładzie się nacisk na powtórki przez co dzieci robią szybki progres. Z drugiej jednak strony dziecko jest stymulowane do intuicyjnego rozumienia znaczeń w oparciu o kontekst, dzięki czemu jeszcze bardziej rozwija swoje kompetencje językowe, rozumiane jako zdolność do rozumienia i samodzielnego poprawnego tworzenia komunikatów wcześniej nie napotkanych. Poza tym wyszczególniamy mnóstwo reakcji językowych, które dziecko ma stosować już od pierwszej lekcji wzbogacając swój zasób leksykalny niejako mimochodem, tak przy okazji, równolegle do wprowadzanego systematycznie materiału.

  

             Cennik                  
   Grupy 4-8 osobowe  
 

Płatność w ratach

Płatność semestralna
ze zniżką

zajęcia 1 x tyg. 
32 zajęcia w roku  60 min.

zajęcia 2 x tyg. 

60 zajęć w roku  45 min. 

147 zł  (9 rat)

 

225 zł  (9 rat)

645 zł

 

977 zł

ccslideruczesie1

 

Szkoła Językowa Can Do
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 796 515 733

 

Nasi partnerzy