Kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzone są przez Native Speaker's.

Kurs przygotowuje do egaminu B2 First (dawniej FCE), a także kładzie nacisk na poprawną wymowę i rozwijanie umiejętności komunikacji.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw stworzone w ścisłej współpracy z egzaminatorami maturalnymi. Z ich pomocą nasi uczniowie doskonalą  uniwersalne techniki rozwiązywania zadań egzaminacyjnych przydatne m. in. na egzaminie maturalnym.

Aktywacja nastoletnich umysłów

Nasz kurs jest bliski zainteresowaniom młodzieży. Poruszamy aktualne tematy ze  świata ważne dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Liczebność grup

Małe grupy (grupy 4 - 6 osobowe).  Jest to liczba osób, która pozwala na odpowiednią dynamikę pracy, uczenie się od siebie nawzajem, a jednocześnie pozwala każdemu z uczestników na bezpośredni kontakt z lektorem i szybki rozwój umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu, utrudniony w grupach większych.

Współpraca z Rodzicami

W trakcie kursu pozostajemy w ścisłym kontakcie z Rodzicam naszych Uczniów, dwa razy do roku otrzymują Państwo opisową ocenę postępów Ucznia, przez cały rok mają Państwo dostęp do e-dziennika oraz stałą możliwość kontaktu z nauczycielem prowadzącym.