Szkoła CanDo jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się szkołą, która oferuje pełen zakres szkoleń językowych.

Naszą działalność rozpoczęliśmy jako mobilne centrum szkoleń językowych, prowadząc szkolenia dla firm, szkół i przedszkoli. W trakcie działalności zyskaliśmy zaufanie Klientów i to oni namówili nas na otworzenie stacjonarnej placówki, które zaistniała w dzielnicy Bemowo pod nazwą Can Do. W tym roku Szkoła Can Do obchodzi swoje dziesiąte urodziny.

Nasza szkoła intensywnie się rozwija; każdego roku aktualizujemy i udoskonalamy metody nauczania i efektem tego jest powstanie licencjonowanego Programu Moje CanDo dla dzieci i młodzieży oraz coraz więcej zadowolonych Uczniów. Od początku 2017 roku jesteśmy oficjalnym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge English (Cambridge Assessment Preparation Centre).

Zarówno nasze programy dla dzieci, jak i dorosłych mają na uwadze przede wszystkim efektywność zajęć, a dzięki temu nasi uczniowie, widząc wyraźne efekty własnej pracy, zostają zmotywowani do dalszej nauki i przejmują postawę Can Do (pol. umiem, potrafię) w relacji do własnych umiejętności językowych.

Oferujemy zindywidualizowany program nauki języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia obywają się w małych grupach (4 – 8 osób), co jest kluczowym czynnikiem, pozwalającym na dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji Uczniów oraz na właściwie wykorzystanie czasu zajęć. Z szacunku dla naszych Klientów i nastawienia na efektywność zajęć nie oferujemy zajęć w większych grupach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły i skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

NAUCZANIE DZIECI I MŁODZIEŻY

Nasza szkoła powstała z myślą o stale zwiększającej się wśród dzieci i młodzieży potrzebie doskonałej znajomości języka angielskiego.

Jest to rezultatem m.in. rosnących wymagań szkół, korzystania z multimediów w języku angielskim oraz częstszych kontaktów z rówieśnikami z innych krajów.

Z drugiej strony stale zwiększa się liczba zajęć dodatkowych i ilość czasu poświęcanego na naukę poza lekcjami.

Te dwa procesy zachodzące jednocześnie skłoniły nas do stworzenia efektywnych zajęć, na których każda chwila jest wykorzystana w sposób celowy, a prowadzący korzystają z najnowszych odkryć w dziedzinie nauczania, aby maksymalnie zwiększyć efektywność prowadzonych zajęć.

Istotną cechą charakteryzującą nasze zajęcia jest odpowiednia liczba osób w grupie. Specjaliści branży językowej jako najkorzystniejsze do efektywnej pracy z dziećmi i młodzieżą, wskazują grupy 4-8 osób. Jest to wielkość, która pozwala na dynamiczną pracę, uczenie się od siebie nawzajem oraz rozwój umiejętności społecznych (utrudnione w mniejszych grupach), a jednocześnie pozwala każdemu z uczestników na bezpośredni kontakt z lektoremrozwijanie umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu, bardzo utrudnionego w grupach większych.

Naszym pragnieniem jest, aby Szkoła Can Do była miejscem wszechstronnego rozwoju naszych Uczniów. Kładziemy nacisk na krytyczne myślenie i kreatywność,  zwracamy dużą uwagę na promowanie zdrowego stylu życia i poszerzanie wiedzy o świecie, rozwój umiejętności społecznych oraz myślenia matematycznego, a w rezultacie na budowanie wśród dzieci postawy CAN DO (pol. umiem, potrafię) w stosunku do własnych umiejętności.

NAUCZANIE OSÓB DOROSŁYCH

Nowoczesny, autorski program do efektywnej nauki, oparty został na najnowszych odkryciach w dziedzinie nauczania. Pragniemy rozwijać u naszych Studentów pewność siebie w stosunku do własnych umiejętności językowych i wzmacniać motywację potrzebną do dalszej nauki. Ucząc języka angielskiego nauczamy jednocześnie umiejętności posługiwania się nim w sytuacjach biznesowych, tj. prezentacje, spotkania, negocjacje oraz sytuacjach codziennych. Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy zajęcia dla firm, skutecznie przygotowujemy do egzaminów jezykowych, m. in. Cambridge English.

Informacje o wybranych egzaminach:

dla dzieci  http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams/young-learners/starters/why-take-the-test/

dla dorosłych  http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams/first/why-take-the-exam/

Szkoła Językowa CanDo