Córka została laureatką w Olimpusku

Moja córka, obecnie uczennica III klasy, od 4 lat uczęszcza na zajęcia angielskiego w szkole językowej Can Do. Dzięki zajęciom w Can Do z łatwością opanowuje materiał na lekcjach języka angielskiego w szkole, gdzie osiąga celujące wyniki. Uważam, że bardzo dobrze radzi sobie zarówno z wymową, jak i pisownią języka angielskiego. Córka została laureatką w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek, a także z sukcesami reprezentowała dwukrotnie swoją klasę w konkursie szkolnym. Zachęcona sukcesami córki, również moje młodsze 5-letnie dziecko zapisałam na zajęcia w Can Do, na które uczęszcza od roku. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy i syn, pomimo swojej ruchliwości, chętnie na nie uczęszcza. Polecam szkołę Can Do rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem skutecznego i przyjaznego miejsca na naukę języka angielskiego dla swoich dzieci.