Z wielką przyjemnością chcielibyśmy polecić naukę języka angielskiego w szkole językowej Can Do

Nasze dzieci: córka (5 – latek) od roku „studentka” Can Do oraz syn (12 – latek) od 6 lat uczęszcza na zajęcia. Na uwagę zasługuje fakt, że kadra dydaktyczna pod kierownictwem Pani Elżbiety, prowadzi zajęcia w sposób ciekawy (na co wielokrotnie zwracał uwagę syn) i z pełnym zaangażowaniem. Realizowane są również fakultatywne zajęcia warsztatowe z udziałem native speakerów, które cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Dzięki bardzo ciekawej tematyce tych zajęć (np. kulinarnej) oraz formule ich prowadzenia, syn ze zniecierpliwieniem oczekuje na kolejne spotkania.
Wszystkim rodzicom poszukującym szkoły językowej dla swoich pociech, gorąco polecamy Can Do – innowacyjną, efektywną i przyjazną szkołę językową.