Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe: Poznaj Ciekawe Obyczaje Brytyjczyków i Amerykanów

W trakcie zajęć dodatkowych dzieci i młodzież mają możliwość zgłębiania brytyjskich i amerykańskich zwyczajów oraz zadawania pytań naszym gościom z USA, Wielkiej Brytanii i Kanady, co pozwala na lepsze zrozumienie kultur anglojęzycznych.

Uczymy się w Praktyce

Podczas warsztatów prowadzonych przez polskich lektorów, we współpracy z artystami plastykami, uczestnicy tworzą ceramikę, malują i rysują, jednocześnie doskonaląc swój język angielski. Zajęcia odbywają się w pełni anglojęzycznej atmosferze, co sprzyja nauce komunikacji w języku angielskim. W trakcie warsztatów pojawiają się liczne sytuacje wymagające porozumienia w języku angielskim, co sprawia, że uczestnicy muszą aktywnie słuchać, aby zrozumieć prowadzącego.

Przygotowanie do Części Ustnej Egzaminów

Nasi uczniowie przećwiczą jak zdawać część ustną egzaminu Cambridge English.

Egzaminy Próbne w Atmosferze Rzeczywistego Egzaminu

Przeprowadzamy egzaminy próbne w atmosferze zbliżonej do egzaminu, który nasi uczniowie zdają w maju i czerwcu w zewnętrznych centrach egzaminacyjnych lub w naszym własnym centrum egzaminacyjnym (Pearson English). Podczas tych próbnych egzaminów staramy się odtworzyć międzynarodową atmosferę egzaminacyjną, uczestnicy biorą udział we wszystkich trzech częściach egzaminu, co doskonale pokazuje, na czym warto jeszcze popracować przed egzaminem.